2008-08-01

Konkurs wakacyjny / Holiday giveaway

O wyjeździe już było, teraz będzie osobny post z moimi wytworami. Do Warszawy zabrałam ze sobą wściekłą marchwkę i 8 królików. Dziewiątego wydziergałam w pociągu i skończyłam u Luli, dostał go Mat, mąż Roodej, ponieważ chciał i szczerze to powiedział (nie będę wypisać, że go wyżurował, bo to niegrzecznie ;)) :) W sumie w Polskę poszło 10 królików, w sumie powstało ich już 12 (pozostałe 2 mieszkają w Krakowie). Marchewka mieszka u Roodej, która miała już swojego królika.
***
I've already posted about the trip to Warsaw. Now it's time for a post including my creations. As I already metnioned I took a mad carrot and 8 bunnies to Warsaw with me. I knitted the 9th one when I was on train and finished it at Lula's. It was given to Mat, Rooda's husband, because he wanted one on his own so much and he told me about it honestly. Summing up There are 12 knitted bunnies living in Poland (the 1 that Rooda was given here in cracow, 9 I took to Warsaw and 2 that live here in Cracow). Carrot belongs to Rooda, who had already had her bunny.

Dziś wyjeżdżam na tydzień w góry. Zero internetu, zero blogowania. I w sumie bardzo możliwe, że w tych górch będę się nudzić na tyle, że zrobię kolejnego królika i kolejną marchewkę... I tak sobie myślę, że zrobię konkurs albo nawet dwa konkursy :)
***
Today I'm leaving Cracow for holidays in highlands. No internet connection, no blogging for the next copule days. I'll be boring there most of the time probably, so It's possible I'll make one more bunny and one more carrot. And so... I'm thinking about a giveaway contest or even two giveaway contests :)

Pierwszy konkurs to "Znajdź królika". Co trzeba zrobić? No nie będzie lekko. Trzeba znaleźć jak najwięcej królików na naszych zdjęciach z Wawy. Wśród osób, które wskażą najwięcej fotek, wylosuję królika. Foty są tutaj. Żeby wziąć udział w konkursie zostawcie komentarz do tego posta a następnie na maila wyślijcie wiadomość, z linkami do zdjęć na których widać króliki.

***

Contest # 1 is "Spot a bunny". All you need to do is to find as many bunnies as you can at our photos from Warsaw. I know it's hard.From people who find most photos I'll chose one winner, who will get a bunny knitted by me. You can find the photos here. To enter the contest leave a comment on this post and than email me the links to photos with bunnies.

Konkurs numer dwa to "Znajdź 5 różnić". Miało być 10, ale może być ciężko :D O co biega? Żeby wygrać trzeba podać 5 różnic pomiędzy Roodą i Marchewą. Zdjęcie poniżej. To raczej zabawa, a nie konkurs, zasady są bardzo luźne, wygra osoba, która moim skromnym zdaniem, wykaże się największą wyobraźnią i kreatywnością w podawaniu różnic :)

***

Contest #2 is spot 5 differences. I thought about 10 at first, but it' might be too hard. To win a mad carrot, you need to find (or I should rather say invent) 5 differences between Rooda and the carrot and post them in the comment to this post. This contest is meant to be fun. So be creative. A person who will prove to be most creative and inventive will win.

No to ja jadę! Powodzenia! I do zobaczenia jak wrócę!

***

I'm leaving now! Good luck! See you soon!

8 comments:

Rooda said...

hihihihi podobie mnie się konkurs :D


buziaki
udanego wyjazdu :)

asia_minor said...

1.Rooda nie ma zielonego irokeza,a Marchewka ma,2.Marchewka uśmiecha się"z ząbkami",a Rooda nie,3.Rooda ma okulary, a Marchewka nie,4.bo Rooda ma nos, a Marchewka nie,5 Rooda do zdjęcie się ubrała, a marchewka ...
Pozdrawiam organizatorkę zgadywanki i osoby na zdjęciu

Ola said...

1 Rooda ma raczki a marchew nie
2 Rooda ma paluszki a marchew nie(gdzie moje paluszki)
3 Rooda ma blekitne oczka a marchew czarne
4 Rooda nosi pierscionek(a wlasciwie zakladam, ze to obraczka) a marchew nie(byc moze dlatego ze nie ma paluszkow?;])
5 Rooda ma brwi a marchewa nie :)

a krolsonow jest 9 (plus tajny agent krolson 008 przebrany dla niepoznaki za marchewe)

tazior said...

królików jest 9
a teraz 5 różnic
1.Rooda to kobieta a Marchewa to warzywo
2. Rooda ma grzywke, Marchew nie
3.Rooda się uśmiecha a Marchew groźnie szczerzy
4.Rooda ma bransoletkę a Marchewa nie
5.Rooda ma cieniowane włosy a Marchew równej długości

Anonymous said...

mie się też podobie :D, a ja powiem - różnic brak :D
gagu :)

Kejt The Chocolate said...

Jak Wszyscy to i Spinia....:
1) Roodzia piszczy, kiedy się ją gniecie, a marchew nie
2) Zważywszy na ekologiczną hodowlę marchew obfituje w całą tabelę Mendelejewa, zaś Roodi jest żródłem najlepszej witaminy (polska dziewczyna)!
3) Roodzia lubi Kazika, a marchewa Fasolki
4) Po zanurzeniu w zbiorniku wodnym marchwia tonie, a Roodzia nie
5) Marchewek jest wiele, prawdziwa Roodzia tylko jedna!!!!!!!

izuss1 said...

Tylko jedna to jest różnica, droga Spineczko ;)

Otóż: Marchew ma zielono na głowie, a Roodzia w głowie :)

Buziam Marchew i Roodzię :*

Anonymous said...

1) Rooda ma okulary a marchewka nie.
2) ROoda ma zielone oczy a marchewka nie:D
3) Marchewka nie nosi okularów:D(nawet tych przeciwsłonecznych)
4) Rooda nie ma zębów a marchew tak :D-bynajmniej na zdjęciu
5)Rooda trzyma marchew :D
Mogę znaleźć więcej różnic:D
6) marchew nie ma łapek
7)marchew ma jednolity kolor włosów:D -zielony
8) Rooda żyje a marchew nie :D
9)Marchew nie nosi biżuterii a Rooda tak
10) nie ma różnic:D

(Przemek/www.szydlekowo.blog.pl)