2008-11-29

Problemy techniczne / Technical difficulties

Wczoraj wchodzę sobie na mojego bloga, a tu ZONK! Googlebot zostawił mi pozdrowienia :D Jak słodko i uroczo ;) Otóż dowiedziałam się że mój blog stanowi zagrożenie. Lekko się zdziwiłam, bo raczej staram się dbać o bezpieczeństwo swoje i odwiedzających, chociażby usuwając wszelkie podejrzane linki, które pojawiają się w komentarzach i pojawiały się na czacie.
***
Well, I entered my blog yesterday and surprise, surprise! Googlebot left his kindest regards fo me :D How nice ;) Well it turned out that my blog was a potential threat to my visitors. I was totally flabbergasted by this fact because I tried and still do try my best to keep this blog a nice, friendly and safe place. For instance I delete all dubious links, that may appear in comments and I used to delete all such links from the chat board as well.

A skoro o czacie mowa to już go nie ma i nie będzie. Odpowiedź na pytanie dlaczego znajduje sie powyżej. Przyzwyczaiłam się do tego, że kiedy wchodzę na mojego bloga widzę mój własny, osobisty, aglayowy szablon, a nie jakieś czerwone ostrzeżenia, robiące ze mnie internetową terrorystkę i nie mam ochoty na kolejne tego typu niespodzianki.
Po usunięciu czata witryna została sprawdzona po raz kolejny na moją prośbę i wszystko jest w porządku. Po weryfikacji, ostrzeżenie zniknęło i mam nadzieję, już się więcej nie pojawi. Ergo, nie jestem już groźna ;) Więc odwiedzajcie mnie dalej, bardzo proszę :) Wkrótce będą jakieś nowości :)
***
Speaking of the chat board. It's gone now. Why? The above print sreens are the answer to that question. I'm just used to the fact that when I enter my blog I see my own personal aglayish blog layout, not some red scary warnings that say I'm some kind of an internet terrorist. And I don't want to see such surprises ever again.
When I removed the chat board the site was checked once again on my demand and it's all fine now. After it's been verified the warning was gone and I hope not to see it again. Im not hazardous anymore ;) So please, keep visiting me :) There will be some new posts any time soon :)

17 comments:

Rooda said...

no ale ja tu mam takie dość osobiste pytanie... gdzie ja się będę z Tobą i Olą komunikować, hę ? czy o tym gugiel nie pomyślał? ;)))

cieszę się, że będą nowości, bo już troszkę się tu zakurzyło i po drugie i ważniejsze - że wszystko sięwyjaśniło z Twoim internet terroryzmem :)

btw - jestem z Ciebie dumna, że tak sprawnie sobie z tym poradziłaś :)

:*

pasiakowa said...

Cześć Terrorystko ;)
Niezłe niespodziewanki, nie powiem, nie powiem... To teraz czekam na te przyjemniejsze :) Pokazuj, co tam Ci się stworzyło w czasie walki z guglowym ochroniarzem :)

persjanka said...

no to dobrze,ze jestes..pozdrawiam ania

Martyna said...

omajngot! a cóż to za pomysły! Jola terrorystką??? dobrze, że już po wszystkim :)

hrabina said...

Codziennie wchodziłam na Twój blog - w ramach sprawdzenia czy coś nowego jest już na stronie i nie miałam żadnych kłopotów.

Miło, ze wracasz:)

hrabina

Królewna said...

Się wydało, google prawdę Ci powie ;)

martita said...

gugiel wie wszystko ;> wydało się, że chciałaś sterroryzować świat nie pokazując nowych tworów... ;) dobrze, że już po wszystkim i czekam na nowości :)

anty-malgo said...

Jak to dobrze ze już jest ok, wiesz ja nie mogłam wejść nie tylko na twoją stronę ale też na wszystkie strony bloogera innych osób ktore miały wisany twój blog w swoja listę blogów, więc tym samym tez na swój blog, pozdrawiam Gosia

Jenny said...

Whoa! That's not what you want from your blog! I'm glad you've been able to sort things out. Don't worry. I will keep coming back!

Jaszmurka said...

Olaboga... a to Ci dopiero :P

Ja jak do Ciebie weszłam i zobaczyłam bordowe tło to pomyślałam sobie, ze mam wajrusa w komputerze agagaga ;)
Serio... myślałam, że to coś u mnie 8)

Pokazuj te nowości bo zaraz mnie ciekawość zeżre od środka 8) :D

Natalia said...

I ja mysle ze dobrze ze cie ten googel poinformowal, bo mnie zaatakowaly wirusy (trojan) po wizycie u Ciebie. Lepiej zainstalowac dobre oprogramowanie i systematycznie sprawdzac. Pozd

Ola said...

Rodzielcu
znalazłaś mnie na wiadomym portalu to tam się pewne pole do komunikacji pojawia:)
a dla romantyzmu możemy gołębia pocztowego wyszkolić, taki osobisty Szeregowiec Dolot;]

Yoasia said...

pozdrawiam serdecznie..

no a ja dalej bede niebespieczna bo u mnie wejscie na czata jest.
Jak by co to zapraszam do mnie:) tez mozna sobie pogadac. :)

Rooda said...

ale ja tam mam dostęp zablokowany (w pracy...) ;) chociaż romantyczne rozwiązanie jest kuszące ;)

Ola said...

jest jeszcze gmail chat;]

Rooda said...

nie znaju...

Aglaya czy tutaj jest kara za off topy ? :D

Aglaya said...

Ano, terrorystka ze mnie. Chciałam mieć czata, bo to takie fajne, ale się okazuje, że jednak nie. Rada dla wszystkich - zanim zainstalujecie jakiś fajny dodatek, zastanówcie się czy warto :/ Najlepiej go wcześniej sprawdzic i instalować tylko te polecane. Choć tag-world niby był polecany... Mniejsza z tym. Mam nadzieję, że nikt z Was nie miał problemów przez to, a jeśli miał to bardzo przepraszam, było to absolutnie niezamierzone.

Rooda, a czy ja komuś kiedyś wlepiłam karę za offtopy?;) Poza tym czata brak, więc musicie sie gdzieś uzewnętrzniać :D