2009-05-23

Witam / Welcome

Witam na nowym blogu. Tak na dzień dobry wypada coś pokazać, a że nie bardzo jest co, mam pewien problem. Ostatnio moja radosna twórczość ograniczała się wyłącznie do dłubania na komputerze... Mogę więc zademonstrować moje digi-wypociny (które i tak są mocno przeterminowane)
Na początek mniej ambitne, ale za to faaane southparkowanie :D Zsouthparkować siebie i znajomych możecie tu sp-studio.de
***
Welcome to my new blog. I guess I should welcome you with some photos , but I've got a little problem here, as I've got nothing to show. My creativity has been lately restricted only to some digi-activity... So all I can present today are the effects of the digi-fun.
Firstly, not very ambitious, but soooo funny - southparking. You can southpark yourself nad your friends here: sp-studio.de

Ja, jako kobieta pracująca.

***
Me, as a working woman.


Moja prawdziwa twarz.

***
My real face.


Wariacja na temat Roodzika.

***
Variation on Roodzik.

A na koniec znowu Roodzik. Moja muza :D Moje natchnienie, które natchnęło mnie do spreparowania filcowego kwiatucha, którego oczywiście nie sfociłam :D i tego oto skromnego banerka do Roodego bloga :)

***
And finally, Roodzik again. My muse :D My inspiration :D She inspired me to make a needlefelted flower (which I haven't photographed of course) :D and to create this tiny little banner to her blog :)


Wierzcie lub nie, ale to cała moja działalność w ostatnich miesiącach. Poza dwoma projektami, które czekają na odtajnienie. I pewnie se jeszcze poczekają... Ale kiedyś ja na pewno pokażę :)

***
You can believe me or not, but that's all I've made, beside two projects with "top secret" status, that wait to be revealed. Well they'll need to wait a little more... But I'll show them one day for sure :) Stay tuned :)

8 comments:

Jaszmurka said...

ooo w mordeczkę jeża! jakie świetne! o_O

ahahaha

Przyczłapałam do Ciebie... i pozwól że się rozgoszczę 8) (nie ma, że nie {jakby co})

Jaszszsz

Królewna said...

Moje ulubione to Ty z piłą i Rodzixon :D :*

Kejt The Chocolate said...

PsychJolku, no genialna jesteś :)

Hugs!!!

kigabet said...

jak dobrze, że wróciłaś ... brakowała mi ciebie i twoich "potworków" ...

obrazeczki są EkstRA!!!!!!!!

pasiakowa said...

Przyczłapałam :)

bergamotka said...

hehe maleńka, no boskie po prostu :D
jak to miło znów coś twojego przeczytać i pooglądać :) ściskam cię mocno i czekam na więcej

Rooda said...

hahaha

Aleksandra Zofia Muza Roodziszon :D
dac maj nejm ;)

徵信社 said...
This comment has been removed by a blog administrator.