2007-11-13

Cotton Candy once again / Wata Cukrowa raz jeszcze

Nareszcie skończyłam swój pierwszy wzór. Cieszymy! :) Powstał dla Tess Dawson i został zrobiony z jej Superkid Mohair Lace. Muszę nieskromnie powiedzieć, że jestem nim zachwycona :D Teraz trzeba zapisać wzór a potem zawinąć szaliczek w tyle warstw bąbelkowej folii ile to możliwe, to wszystko do bąbelkowej koperty i wysłać do UK. Serce mi pęka i już tęsknie za moją mechatą pieknością :) W blizej nieokreślonej przyszłości opis szalika będzie można zakupić w Angel Yarns.
Będą lepsze foty, ale na razie mi się nie chce :D

I've finally finished my first design for Tess Dawson!!! Yaaaay!!! It was knitted in Superkid Mohair Lace. I must say I really, really love it :D Now I need to write up the pattern and then wrap the scarf in as many layers of bubble foil as possible, put it into the bubble envelope and send it to UK. Aaaaawww, my heart is breaking, I already miss my fluffy beauty :) The pattern will be available in Angel Yarns store.
Here are some photos. There will be some more and hopefully better soon.

3 comments:

Anonymous said...

Prześliczny szalik ale chyba bardzo pracochłonny. Widziałam podobne modele, bardzo mi się podobały lecz nie zdecydowałam się na wykonanie czegoś takiego, bo to chyba musi być bardzo cieńka włóczka i pokaźna ilość oczek.
Może napiszesz coś więcej na temat tego przepięknego dzieła.
agawnuk

Michelle said...

Cuda wyczarowujesz :) Aż zazdrość złowieka bierze, że samemu się nie potrafi czegoś takiego usztrykować :) Przesliczne!

lucille said...

Fantastyczny - czekam z niecierpliwością kiedy wzór będzie w sprzedaży